Çalışma Prensiplerimiz

Bölgemizdeki 17 yılı aşan deneyimlerimizden yararlanmak isteyen veya portföylerini bizimle paylaşmak isteyen Meslektaşlarımız ile   ( Yerli ve Yabancı Emlak Müşavirleri,  Gayrimenkul Danışmanlık Şirketleri, Real Estate Firmaları v.b.) çalışma prensiplerimiz aşağıda belirtilmiştir.

  • Meslektaşlarımız ile yapacağımız portföy paylaşım çalışmalarında öncelikle bir “ Genel Komisyon Paylaşım Çerçeve Sözleşmesi “ imzalanacak ve ardından portföy bazında bu sözleşme ile ilişkilendirilecek “ ayrı ekler ” halinde portföy detayları parafe edilecektir.
  • Portföy paylaşımında “ genel ilke ” Alım / Satım ya da Kiralama işlemi sonucunda elde edilecek komisyon paylaşımının eşit şekilde yapılması olacaktır. Ancak bu paylaşım işlemin niteliğine ve özelliğine göre istisnalar gösterebilir.
  • Portföy paylaşım sonucu elde edilecek komisyon paylaşımında taraflar birbirlerine centilmenlik çerçevesinde tamamen açık ve şeffaf olacaklardır.
  • Portföy paylaşım sözleşmesi yapılan meslekdaşlarımız ile yapılan işbirliği çerçevesinde tarafımıza aktarılan portföy bilgilerinin gizliliği esastır. Aynı şekilde BEYOĞLU Emlak Ltd. Şti. tarafından işbirliği yaptığımız meslekdaşlarımıza aktardığımız bilgilerin de gizli tutulması beklenir.