Biz Kimiz ?

Beyoğlu Emlak İnşaat Ltd. Şti. 1994 yılında Beyoğlu’nda kuruldu. 2002 yılında günümüzün gözde eğlence mekanlarının yoğunlaştığı Asmalımescit  mahallesinde halen faaliyet gösterdiği ofisine geçti.

 

Kurucu ortak Şerif ÜNAL’ın Amerika Birleşik Devletleri’nden dönüşüyle Beyoğlu Emlak İnşaat Ltd. Şti. faaliyetlerine hız verdi ve  başta Beyoğlu olmak üzere  Tarihi Yarımada ve Boğaz Hattında bir çok tarihi binanın restorasyonunu gerçekleştirdi.

 

Kurulduğu günden bugüne kadar  kesintisiz 17 yıldır faaliyet gösteren Beyoğlu Emlak İnşaat Ltd. Şti. ayrıca  uzmanlaştığı Beyoğlu, Tarihi Yarımada ve Boğaz Hattında bulunan  çok sayıda gayrimenkulun değerlemesinden  ruhsatlandırılmasına,

alım & satım süreç yönetiminden tapu işlemlerine kadar bir çok “Gayrimenkul Danışmanlığı” işini başarı ile tamamladı.

 

Doğal olaral 17 yıl gibi  uzun bir süre bölgedeki bir çok bina ve gayrimenkulun  hem Restorasyon / İnşaat,  hem de Alım & Satım / Brokarage işlemlerine aracılık edilmesi  sebebiyle Tarihi Yarımada, Boğaz Hattı ve özellikle Beyoğlu bölgesinde birçok sokağa ; ve hatta bu civarda bulunan asırlık binaların birçoğuna  hukuksal sorunlarından binaların maliklerini takip edilmesine; en nihayetinde  binaların tarihçesine kadar uzanan bir bilgi haznesine ve birikimine sahip olundu.